217114_r0_940

Секційний замір швидкості на швидкісній трасі S7 вже запрацював. Перевірка охоплює 14-кілометрову ділянку поблизу міста Білобжеги. У 2023 році планується запустити на цій ділянці ще майже 40 секційних пристроїв вимірювання швидкості та камери.

Вимірювання швидкості на майже аналогічній ділянці S8 зафіксувало понад 22 000 правопорушень лише з початку 2023, тож траса S7 теж буде тепер більш безпечною для водіїв та пасажирів. Пристрої, встановлені на об’їзній Білобжеги, здатні фіксувати порушення на трьох смугах руху. Вимірювання проводять безперервно, фіксуючи швидкості в діапазоні від 30 км/год до 220 км/год.

Пристрої на основі ШІ також дозволяють ідентифікувати марку та модель автомобіля та робити фотографії з високою роздільною здатністю. Прилади, встановлені Головдорожньою інспекцією, вимірюють швидкість на ділянці довжиною майже 15 кілометрів. Тепер водіям слід бути пильними з акселератором від розв’язки Białobrzegi Północ до околиць Нового Ґузда.

Обмеження швидкості на цій ділянці – 120 км/год

Секційна ділянка вимірювання швидкості на дорозі S7 є першим проектом із 39 OPP, які Головна інспекція дорожнього транспорту Польщі хоче запустити у 2023 році. Найбільше секційних вимірювань швидкості (opp) – 5 з’явиться в Лодзькому та Підкарпатському воєводствах, 4 – у Любуському, Мазовецьке та Шльонське, по 3 у Куявсько-Поморському та Нижньошльонському воєводствах, по 2 у Люблінському воєводстві, у Великій Польщі у Західнопоморському та Поморському воєводствах, 1 ОПС в Опольському воєводстві.

Однак це ще не кінець. ГІТД реалізує програму «Підвищення ефективності автоматичної системи спостереження за дорожнім рухом», яка передбачає придбання та встановлення 358 фіксуючих пристроїв, у тому числі в 100 місцях, які раніше не були включені в систему відеоспостереження CANARD.

Схожі записи