pervichnaya-obrabotka-myasa-posledovatelnost-tehnologiya_3

У страйку взяли участь сто осіб, які працювали на м’ясопереробних заводах Zm Kania (що виробляє м’ясопродукти для супермаркетів Biedronka ) в Пшчина і Гочалковіце-Здруй. За даними порталу, причиною обурення стали невиплачена зарплатня за квітень і травень.

Боротьба за оплату для українських співробітників агентства, які працюють в Henryk Kania в Пщина, почалась ще з вівторка, 28 травня 2019 року. У вівторок і четвер (30 травня) співробітники стояли біля воріт Henryk Kania з плакатами, на яких  були написи: «Дайте нам грошей на квітень і травень».

Компанія Henryk Kani стверджує, що гроші на зарплатню були переведені в агенцію New Work Poland, яка найняла українців.

У четвер відбулися подальші переговори між обома сторонами. Але обидві сторони кажуть різне.

«Ми запропонували викупити вимоги Агентства до співробітників, що змусить їх отримувати зарплату. На жаль, Агентство знову відмовилося від нашої пропозиції», – розповів нам Павло Сікора з ZM Henryk Kania.

В теж самий час Раіса Сторож, президент агентства New Work Poland, стверджує, що питань не було. “Чи не було й мови про купівлю будь-якого боргу, – запевняє вона.

Як повідомляється, після відходу президента агентства охорона заводу повідомила українцям, що компанія готова платити їм безпосередньо, минаючи рахунок агентства. З ранку п’ятниці компанія відкрила консультаційний пункт на заводі в Пщина для співробітників агентства, де вони отримали інформацію про те, як компанія – незважаючи на відсутність волі агентства – хоче допомогти та виплатити борг.

Також українцам запропонували інші місяця роботи та сприяння у працевлаштувані не через агенцію New Work Poland.

Читайте також: У Варшаві з’явився український бізнес-хабBiedronka

Раніше Go Poland інформував, який саме рівень доходів прийнятний для поляків

Джерело: slask.onet.pl/

Схожі записи