EAgS_z7XoAYzY2j|EAfirXYWsAA7Pqn|EAfirXeWsAIzlNU|EAgS_ZhWwAA7qWa|EAgdYwMXYAImipo|EAf_oleXoAABwv7 (1)

Затоплені будівлі і машини, закриті дороги, серйозні проблеми з дорожнім рухом та електропостачанням – це наслідки зливи і грози, які в суботу вибухнули над містами Верхньої Сілезії. Особливо серйозною ситуація виявилася в Катовіце. Рятувальники виїжджали на виклики близько 240 разів. В даний час дії щодо усунення шкоди від повені все ще тривають.

В Катовіцах вода затопила, серед іншого тунель під кільцевої. Також були закриті такі вулиці: Гепперт-Майер, Дуда-Грач, Хожовская, Мурковскі, Костюшки, Гранична і Пщина.

 

Вода затопила електропідстанцію лікарні Ордена Боніфратри, відключивши електрику на деякий час. У відділенні інтенсивної терапії та відділення для новонароджених прийшлось використовувати  генератори.

Постраждав також університетський клінічний центр по вул. Чеглана, де вода затопила операційний блок офтальмології.

У торговому центрі Supersam через проблеми з водостічною трубою затопило магазин. Керівник установи вирішив евакуювати близько тисячі осіб. Всі покинули торговий центр до прибуття пожежних. Вода також дійшла до залізничного вокзалу Катовіце. Близько дюжини автомобілів, припаркованих в підземному гаражі, були затоплені в районі Заводзе.

 

 

 

Схожі записи