'-MwktkqTURBXy8wMDU1MDlmOThiYmVmNjhiNjc3OTk0ZGJiNjJhYTk5Yy5qcGVnkpUDAADNEvfNCquTBc0DUs0B3g

Представники торгових підприємств підписали угоду з президентом міста Кракова Яцеком Маджровським. Продавці вирішили не торгувати алкоголем між 0:00 і 5:30. Наразі угода охоплює 89 магазинів, але, на думку міської влади, інтерес значно більший і кількість закладів, що продають алкоголь, значно зменшиться. В результаті впровадження передової практики у сфері продажу алкоголю місто очікує, що ситуація навколо магазинів вночі заспокоїться. Дія угоди принесе велику користь мешканцям, які скаржаться на діяльність магазинів, що продають алкоголь вночі.

З іншого боку, покупці зобов’язувались використовувати внутрішній та зовнішній відеомоніторинг разом із видимим для клієнтів відеомоніторингом та укладати договір із охоронною компанією, яка забезпечить встановлення в місці продажу тривожної кнопки.

Национальная программа трезвости. Епископы хотят, чтобы алкоголь был доступен только с 21 года

Варто нагадати, що в Польщі існує рекордна кількість торгових точок високих напоїв. Один – на 275 мешканців. Тільки в Бидгощі є більше торгових точок, ніж у всій Норвегії. Магазини продають щодня 3 мільйонів невеличких пляшок з чистою горілкоюабо настоянками, місткістю приблизно 100 мл.

Джерело: innpoland.pl/

Схожі записи