1533d31d29163b2e49d3dd6fd7de48a8

Немає підстав відмовлятися від запланованого відпочинку на морському узбережжі або в горах, побоюючись пандемії коронавірусу. Про це заявив речник головного санітарного інспектора Польщі Ян Бондар.

Головна санітарна інспекція рекомендує родинні поїздки, а також поїздки в дитячі табори та санаторії.

«Діти не входять у групу ризику зараження коронавірусом. Батьки не повинні переживати, відправляючи їх на літній відпочинок. Перед виїздом вони мусять надати організаторам довідку, що дитина здорова і не має імунодефіциту», – сказав Ян Бондар.

Він підкреслив, що у дітей, котрі можуть заразитися коронавірусом, найчастіше інфекція проходить без симптомів.

Він зауважив, що дані, котрі щоденно наводить Міністерство охорони здоров’я, потрібно правильно розуміти. «Це інформація про окремі вогнища хвороби, а не про нову хвилю заражень. Посиленої хвилі захворювань на Covid-19 ми можемо очікувати восени, коли зростатиме кількість випадків грипу», – сказав речник Головної санітарної інспекції.

А тому, як наголосив, немає підстав відмовлятися від відпустки. На курортах Польщі туристів прибуває і відпочинок проходить спокійно.

«Ризик зараження коронавірусом, коли ми засмагаємо на пляжі, близький нулю. Відомо, що зараження на свіжому повітрі є значно менш ймовірним, ніж у закритому приміщенні, – сказав речник. – Про правила безпеки варто пам’ятати під час походу до супермаркету, бару, ресторану, не забуваючи про захисні маски та дотримання соціальної дистанції».

Раніше ми писали, що у Польщі почали видавати Bon turystyczny на 500 злотих.

Топ-10 самых популярных морских курортов Польши – 2019

Схожі записи