186631

У зв’язку з контактом із зараженою людиною, прем’єр-міністр  Матеуш Моравецький зараз перебуває на карантині, – повідомляє на своєму веб-сайті канцелярія прем’єр-міністра. Сам прем’єр-міністр опублікував запис у соціальних мережах, який гарантує нормальну роботу уряду.

Прем’єр-міністр проводить карантин таким чином, що дозволяє йому приймати рішення та контактувати з представниками державних установ, сказав представник уряду.

За неофіційною інформацією, Моравецький знаходиться у спеціальному будинку на вулиці Паркова у Варшаві. Кімната в ній була пристосована для того, щоб прем’єр-міністр міг без проблем працювати в карантинній ситуації.

Карантин прем’єр-міністра пов’язаний із п’ятничною зустріччю глави уряду. – Інфікована людина, з якою контактував Матеуш Моравецький, не є політиком, – заявив Пьотр Мюллер.  У минулу п’ятницю Моравецький взяв участь у засіданні уряду. За столом біля нього були: віце-прем’єр-міністр Ярослав Качинський, керівник канцелярії прем’єр-міністра Міхал Дворчик та речник уряду Петро Мюллер.

.”Подальша процедура, пов’язана з карантином прем’єр-міністра – проведені тести та тривалість карантину вирішуватимуть лікар і Державна санітарна інспекція”, – читаємо в заяві, опублікованій на веб-сайті Канцелярії прем’єр-міністра.

Схожі записи