800px-petlura_bezruczko_1920

Уже незабаром у Кошаліні з’явиться Площа імені генерала Марка Безручка. Про це у четвер, 22 жовтня, домовилися на дистанційному засіданні радники міської ради.

«За» проголосували майже всі депутати – 21, ще 1 утримався, а 2 не брали участі у голосуванні. Рішення ухвалили на прохання гуртка та відділу ОУП у Кошаліні. Площа буде розташована між вулицями Перемоги та Андерса, що в центрі міста.

“Майже всі депутати проголосували за відкриття у Кошаліні Площі генерала Марка Безручка. Це показує, що і «Громадянська коаліція», і «Право і справедливість» згодні щодо цього питання. З одного боку, це демонструє повагу до нашої діяльності, з іншого – прийняття українського середовища усіма депутатами без огляду на політичні погляди. У Кошаліні до українців дуже добре ставляться”, – наголосив Роман Білас, голова Кошалінського відділу Об’єднання українців у Польщі.

Генерал Безручко — це спільний герой поляків та українців у польсько-більшовицькій війні 1920 року, командувач Армії УНР, що керував обороною Замостя. Його дивізія також спільно з польським військом відвоювала Київ у 1920 році.

Схожі записи