5fc74387d2acf_p

Центральне антикорупційне бюро (CBAЦАБ) та прикордонна служба затримали людей, причетних до корупційного скандалу у Нижньосілезькому воєводському управлінні у справах іноземців. За словами Станіслава Жарина, прес-секретаря Міністра-координатора спеціальних служб, затримано вісім людей.

Слідство виявило практику отримання хабарів у 2019 році в обмін на отримання дозволу на роботу та перебування іноземців у Польщі. Це були подарунки та готівка. Детальних відомостей поки не повідомляється.

Серед затриманих є двоє співробітників Департаменту у справах громадян та іноземців Управління Нижньосілезького воєводства та головний спеціаліст у філії Лодзького воєводства у Серадзі.
Агенти ЦАБ також затримали особу, яка мала бути “помічником у кримінальному процесі”. І було троє прикордонників, у тому числі один, який мав керувати організованою злочинною групою, яка займалася легалізацією перебування іноземців на хабарі.

Перша інформація про порушення в роботі відділу іноземців в офісі з’явилася влітку минулого року та була розкрита Вищою контрольною службою. Як виявляється, ЦАБ вже  зацікавилась цією справою.

Вища аудиторська служба  грунтовано підозрювала, що певні заявникам отримують дозволи не  по черзі, тоді як інші чекають на позитивне рішення місяцями, а часом і роками. Але клієнтам деяких компаній було надано пріоритет і надано послуги, коли не було місць для «звичайних» заявників.

У цьому управлінні часто виникають проблеми навіть із реєстрацією на прийом до чиновника для подання документів.

Слідчі не виключають подальших затримань.

Джерело : https://gazetawroclawska.pl/

Схожі записи