iluminacja_01|iluminacja_03|iluminacja_02

Цьогорічні свята, хоч і відрізняються від звичайних під час пандемії, подарують жителям підбадьорення та надії та незмінно стануть часом сімейного тепла та близькості. Не виключенням стала  Варшава, де до свят підготували  ілюмінацію з духом старої Польщі. Включення святкових прикра запланована на суботу, 5 грудня,  о 16:00  – 16:30

“У Варшаві ще не було таких різдвяних прикрас. Цієї зими ми проводимо варшавців у подорож у минуле до довоєнної столиці. Ми хочемо показати жителям міста Галчинського, Лемпицки чи Пруса, – пояснює мер  міста Рафал Тшасковський.

Цьогорічні прикраси були розставлені  таким чином, щоб  не створювати скупчення людей  та забезпечити безпечні зимові прогулянки.

Витримано й екологічні вимоги  – завдяки використанню енергозберігаючих світлодіодів, ілюмінація  споживає до 8-10 разів менше енергії, ніж з традиційними лампочками. Мало того, освітлення обладнано системою управління оздобленням, враховуючи зменшення його потужності вночі, що зменшить експлуатаційні витрати майже на 30%.

Вулиці Новий свят та Краківського передмістя будуть сяяти десятками золотих канделябрів, прикрашених зеленими гірляндами з прикріпленими червоними квітами пуансеттії  (Віфлеємська зірка). Весь предмет додатково пов’язаний золотистими бантиками. Ліхтарі також набудуть особливого довоєнного стилю.

Йдучи до Замкової площі, варто зупинитися біля пам’ятника Копернику. Поруч з’явиться легкий кінний трамвай.

Шанувальники шахів не можуть пропустити скверу Твардовського, де буде розміщений величезний лабіринт світла, натхненний цією королівською грою. Саме у Варшаві до війни найвідоміші поети та письменники зустрічались, щоб пограти в цю інтелектуальну гру.  Поряд будуть гігантські, 5 метрів заввишки, вигадливо оформлені ворота, з’єднані тунелем довжиною понад 50 метрів.

Далі, на Краківському передмісті, ви зможете побачити унікальну карусель у золотих та червоних тонах, подібну до тієї, що знята прямо з довоєнної листівки.

На Замковій площі заллється світлом ялинка висотою 27 метрів, схожа на природну ялину. Дерево, прикрашене класичними дрібничками в золотому, срібному та червоному кольорах, поверне найкращі різдвяні спогади.

Схожі записи