NDMzMjEwYSUsGDtZagxsMG9AbwMsVWJmOFh3SGo4YXJ5TjVecU5hIiQWKBggByFqKgg4GiQAPmo9FmILNR5hMnxVKQM2ByIlNFUoBycSKmt0TX8JcBN9ImBMdVt8WnpxeEJgC3xHe2l5TS5dckYocysZfgxnCg

2 січня на замерзлому озері Морське Око у Польських Татрах українські туристи провалилися під кригу, проте вони самостійно вибралися на берег. Про це повідомляє  національний парк “Татри”.

У суботу серед безглуздих туристів у Морському Око було багато молодих людей, також сімейних пар з малими дітьми. Також з’явилася група українців, які працювали в Польщі.

Патрульний охоронець парку “Татри” за підтримки працівника Національного парку “Татри” з Морського Око попереджав туристів і наказав їм вийти на берег із тонкої криги льоду. Однак, як поки вони мали справу з однією групою туристів, інша залізла на лід та провалилася під кригу

За словами представниці парку “Татри” Пауліни Колодейської, українським туристам вдалося самостійно вибратися на берег і з ними нічого не трапилося. У парку відзначили, що не зважаючи на попередження про небезпеку та охорону, туристи регулярно виходять на поверхню замерзаючого озера. Хоча лід на Морському Оці занадто тонкий, щоб на нього можна було виходити.

Зазначається, що лід обвалився приблизно за 10 метрів від берега. Про кількість постраждалих українських туристів не уточнюється.

Місцева влада вже давно звертається з проханням не відвідувати поверхню замерзлих озер Татр. Знаки, розміщені на берегах, також повідомляють про небезпеку.

Схожі записи