Inked600aa95af2008_p_LI|600aa95af2008_p

У середу 21 грудня оголений чоловік пройшов вулицями між будівлями LG Chem у Біскупіце-Подгурне поблизу Вроцлава. Про це повідомило видання “Gazeta Wrocławska”.

На фотографіях чітко видно, як, стоячи перед входом на завод, чоловік показує середні пальці обох рук у бік входу на підприємство. Таким нетрадиційним способом він попрощався з роботою.

Інші працівники наголошують, що це не перший раз, коли люди вчиняють дивні акції біля заводу чи за його межами — люди розчаровані важкою роботою, відсутністю сну та самотністю.

Керівництво LG Chem прокоментувало подію: “Ми були вкрай здивовані. Чоловік був абсолютно голий у таку холодну погоду. Ми його прикрили, довелося викликати швидку допомогу, медики його оглянули. Це працівник аутсорсингової компанії, громадянин України, який, ймовірно, вживав алкоголь і саме тому він опинився в такому стані,”.

До слова, на момент інциденту чоловік більше не був співробітником цієї фірми.Обставини його звільнення невідомі. Яка саме аутсорсингова компанія працевлаштувала чоловіка теж невідомо. Судячи з відкритих данних на це підприємство запрошує Europe Service  (https://europeservice.com.ua/ ),
FOREIGN PERSONNEL SERVICE Sp. z o.o. (http://fps-work.pl/) та інші.
Зазвичай працівники скаржаться, що робота на заводі важка, а зарплатня занизька.

 

Схожі записи