cudzoziemcy-gov-pl

Як повідомляє Управління у справах іноземців (Urząd do Spraw Cudzoziemców,  UdSC), кількість українців, що мають посвідку на проживання в Польщі, перевищила 250 тисяч осіб. Прес-секретар UdSC Якуб Дудзяк сказав, що українські громадяни, які переселяються в країну, в основному люди молодше 40 років, які переїжджають у пошуках роботи. Але все більше і більше іммігрантів бажають залишитися в Польщі надовго, повідомляє видання The First News.

За даними UdSC, переважна більшість дозволів видається в зв’язку з прийомом на роботу. Наступні найбільш поширені цілі перебування в Польщі – це сімейні питання, на які припадає близько 12% заявок, і освіту (5%).
Громадяни України селяться переважно в великих містах. Найпопулярнішими регіонами є Мазовецьке (52 000 осіб), Малопольське (31 000) і Великопольське воєводство (29 000).

За даними Кадрової служби, консалтингової компанії з працевлаштування та підбору кадрів, яка займається наймом іноземців в Польщі, до пандемії загальна кількість українців, які працюють в Польщі, становило 1,3 мільйона, а зараз оцінюється в 1 мільйон.

Джерело: https://www.thefirstnews.com/

Схожі записи