thumb_1024x663_metro-2286483-1920|FREE_840

Нова підземна залізнична магістраль з’єднає Прагу-Полудні з центром міста.

“Незважаючи на значні бюджетні проблеми в столиці, третя лінія метро буде побудована у Варшаві. Президент Рафал Тшасковський прийняв таке рішення протягом останніх днів”, – повідомили у мерії.

Шість станцій заплановано на першому етапі, який, як очікується, закінчиться в 2028 році.

Згідно з інформацією, сума на будівництво складає 41 мільйон злотих, яка буде витрачена на підготовчі роботи, пов’язані з бурінням, а також геологічні та гідрологічні роботи.

За словами чиновників, на першому етапі будівництва лінії М3 буде побудовано шість станцій. Нова лінія курсуватиме від станції Stadion Narodowy, яка працює вже кілька років і з самого початку планувалась як трансферний вузол. Звідти M3 буде прямувати до таких станцій:

  • Dworzec Wschodni,
  • Mińska,
  • Rondo Wiatraczna,
  • Ostrobramska,
  • Jana Nowaka-Jeziorański та станція
  • Gocław.

Крім того, також буде побудовано відділення, що веде до Технічної та паркувальної станції на Козя-Горці. Національний стадіон у Варшаві стане ключовим вузлом зв’язку на правому березі Варшави, що дозволить пересісти на поїзди на залізничному вокзалі, автобусних лініях та трамваях.

“Зараз ми розпочинаємо підготовчі роботи до першого етапу. Ми хочемо добре підготувати цей проект до нової фінансової перспективи ЄС. Однак у другому півріччі будуть розпочаті роботи з технічного дослідження лінії М3 на лівому березі Варшави”, –  заявив Тшасковський.

Як запевнили у мерії, лінія М3 планується для 180 000 людей, які проживають у Празі Полудні.

“В результаті жителі другого – за кількістю жителів – району Варшави зможуть дістатися до центру міста всього за 17 хвилин. Тільки вранці в години пік у метро буде понад 26 тисяч людей “- підрахували чиновники.

Місто гарантує, що будівництво третьої лінії метро є одним із елементів будівництва сучасної, екологічної та рівномірно розвивається комунікаційної мережі у Варшаві. “В даний час триває робота над розширенням М2 у Таргувеку та Бемово. Місто також здійснило найбільші за всю історію покупки сучасного рухомого складу для метро, ​​SKM та трамваїв. Завдяки цьому – хоча в це важко повірити – Варшава є одним з європейських лідерів у галузі якості та комфорту. рухомого складу та сучасних транспортних рішень “, – нагадали у міському офісі.

Схожі записи