screenshot-wikimapia.org-2021.04.10-20_10_53

Через загострення епідеміологічної обстановки багато дипломатичних установ переходять на особливий режим роботи. Про подібний крок повідомило та Генконсульство України в Кракові, яке з 12 квітня 2021 року функціонувати за зміненими правилами. Все, що відомо про це на даний момент, читайте в матеріалі «Польського консультанта».

Про припинення особистого прийому громадян Генеральне консульство України в Кракові оголосило ще 25 березня. З тих пір дипломати займалися виключно рішенням екстрених питань.

Режим роботи названий функціонуванням «в умовах надзвичайної ситуації». У чому конкретно полягатиме даний режим прямо не повідомляється.

Що робити, якщо записалися раніше?

Всі, хто вже встиг зареєструватися на відвідування через систему «е-Черга» (електронна черга), будуть сповіщені по електронній пошті про подальші дії. При цьому, вже відправлені повідомлення на e-mail тим, хто реєструвався на присутність з 12 по 16 квітня 2021 року.

Для тих, хто отримував запис на період з 25 березня по 9 квітня (тобто раніше терміну, за яким уже минуло повідомлення), а також з 19 по 23 квітня (наступна за вказаним періодом робочий тиждень), повідомлення будуть відправлені пізніше.

Ще раз підкреслимо, точний режим роботи і можливості для раніше зареєстрованих будуть вказані в повідомленні на електронну пошту. Інших способів повідомлення не буде.

Генконсульство звертається з проханням ретельно перевіряти свої ящики e-mail, в т.ч. папки «Спам».

Екстренна допомога

Для екстрених ситуацій, в число яких входять смерть, арешт, втрата документів, оформлення повернення на батьківщину для новонароджених (в разі термінової необхідності повернення) і т.п., продовжує працювати телефон гарячої лінії:

+48 669 35 29 62.

Телефон використовується виключно для надзвичайних ситуацій, і не може застосовуватися для питань іншого характеру.

Схожі записи