Українці-врятували-поляка-Келпіно-1175x500

Женя, Олег, Євген та їх польський колега Янек вирушили в неділю до сусіднього містечка, щоб гарно провести вечір. Всі вони працювали у місцевій будівельній компанії і мали привід для відпочинку — у суботу завершився обов’язковий карантин після повернення з України. їхня дорога йшла лісом між Сомоніним та Келпіном (Поморське воєводство)

Раптом Женя помітив, що на пагорбі, на дереві, хтось висить з петлею на шиї.
Парубки миттєво підбігли, майже не сподіваючись знайти людину живою, вивільнили її з петлі, поклали на бік, а потім зателефонували номер 112 і викликав швидку допомогу.

Янек був впевнений, що чоловік помер — «Він був холодний, шкіра у нього була біла, тому, коли виявилося, що він демонструє якісь життєві ознаки, я був шокований!».

Зорієнтувати водія швидкої, куди у лісу трба їхати виявилось складно, тож один з чоловіків зустрів машину на головній вулиці в Келпіно  та разом попрямували до  місця події. На щастя, це спрацювало.

Прес-офіцер поліції в Картузах Пьотр Гданець підтвердив інформацію в інтерв’ю KartuzyNaszeMiasto — «Інцидент стався у неділю, 18 квітня, до 19:00. 25-річний житель Картузького повіту намагався покінчити життя самогубством, але на щастя відреагували чоловіки, які там проходили. Вони відрізали мотузку, на якій 25-річний юнак намагався повіситись, завдяки чому вдалося його врятувати.»

Поліцейській зазначив,  що нажаль  поліція не має жодних коштів, щоб винагородити  людей за героїчний поступок, Але група, яка врятувала людину буде якимось чином вшанована

Роботодавець хлопців, Мацей Чапієвський каже:  «Я дуже пишаюся нашими працівниками. Це явно героїчна поведінка та героїчний вчинок з боку цих хлопців, адже немає нічого дорожчого за життя, і збереження цього життя для іншої людини, безсумнівно, заслуговує на захоплення, повагу та визнання. Безумовно, як роботодавець, я буду робити все, щоб їхні дії не були забуті, а інші брали з них приклад. Звичайно, вони також будуть винагороджені відповідним чином.»

Раніше ми писали, що водій-українець, який врятував людей під час масового ДТП, пожалівся, що досі не отримав допомогу у громадянстві Польші

Джерело: https://inpoland.net.pl/

Схожі записи