screenshot-ocdn.eu-2021.05.04-11_09_54

В рамках кампанії “Вакцинація на пікніку” у кожному воєводстві відбулися масові щеплення проти COVID-19. Вакцинуватися можна було без попереднього запису.

Краків

3,5 тисячі людей були вакциновані протягом вихідних у травні в рамках кампанії “Прищепитися на пікніку” у мобільному універсальному пункті вакцинації, розташованому на Головній площі в Кракові, повідомила прес-служба Малопольського воєводи у понеділок увечері.

Як повідомив воєвода Лукаш Кміта, у перший і другий день вакцинації проти COVID-19 було видано 1,2 тис. доз препарату Джонсон і Джонсон. У понеділок, який був третім днем ​​акції, підготовку прийняли 1,1 тисячі. людей.

Вроцлав

Протягом трьох днів у Вроцлаві на мобільному пункті вакцинації в рамках акції “Вакцинація на пікніку” було вакциновано 3405 людей. Щодня до пункту, встановленого перед будинком  Нижньосілезького воєводства, стояли черги бажаючих отримати вакцину.

Як повідомляв РАР, прес-служби нижньосілезького воєводи в понеділок отримали вакцину 1367 осіб. У суботу, в перший день акції “Заробіть щеплення на пікніку”, ін’єкцію отримали 1030 людей, а в неділю – 1008. Всього за три дні вакцину отримали 3405 людей.

Варшава

Понеділок був останнім днем ​​щеплень під час травневих вихідних на площі Банкові у Варшаві. Три дні поспіль мобільний пункт вакцинації проти COVID-19 був найлюднішим місцем у столиці. Щеплено близько 3,5 тисяч. Люди.

У понеділок, 3 травня, перші добровольці вишикувались о 1 ранку. Їх навіть не заважала негода, в якій їм довелося чекати кілька годин на щеплення.

“Колишні часи нагадують черги на все. Але це не нудно, ви можете, наприклад, поговорити зі своїм сусідом по черзі. У будь-якому випадку, це проходить швидко і ефективно. Інформація також дуже хороша, ви знаєте, скільки вакцин ще там і чи вистачить на всіх. в черзі “, – говорить пан Адам.

Білосток

Кампанія вакцинації проти COVID-19 у палаці Браницьких у Білостоці тривала до вівторка, – повідомили в понеділок увечері в Підляському воєводстві. Протягом трьох днів у цьому мобільному пункті було щеплено понад 1,3 тисячі осіб.

У Підляшському пункт відкрили в суботу в наметах, встановлених перед палацом Браницьких у Білостоці.

“Мобільний пункт повинен був працювати до понеділка о 17. Однак підляський воєвода вирішив, що він також буде відкритий у вівторок”, – повідомила Каміла Ауштол з Підляського воєводського управління у понеділок увечері.

Гожув Велкопольский

Пересувний пункт вакцинації проти COVID-19 у місті Гожув, що відкрився під час пікніка, продовжує свою роботу. Також у ньому можна буде робити щеплення у вівторок та середу (4 та 5 травня цього року), – повідомив директор Любуського воєводського управління Кароль Зеленський.

Вакцинація, проведена в мобільному пункті, розташованому в парку Горчинських, викликала великий інтерес у жителів. З суботи на понеділок в ній щепили 1950 людей.

“Завдяки позитивному сприйняттю дії, пункт буде тривати довше, ніж передбачалося. Він також буде відкритий у вівторок та середу в ті самі години, що і протягом довгих вихідних, тобто з 10 до 18” – сказав Зеленський.

Сілезія

На минулих вихідних 3120 мешканців були вакциновані в мобільному пункті, який відкрився в Сілезькому парку в Хожуві в рамках акції “Вакцинація на пікніку”. Залишилось 380 доз вакцини, яку використовуватимуть у загальному пункті вакцинації в Катовіце.

У суботу, у перший день акції, натовпи добровольців вишикувалися біля пункту вакцинації в Хожуві, перші були там о п’ятій ранку. Лінія тягнулася на кілька кілометрів. Того дня однодозову вакцину Johnson & Johnson отримали 1005 людей. Тих, хто не встиг зробити щеплення, запросили 2 та 3 травня або заохотили зареєструватися як зазвичай, наприклад, за допомогою гарячої лінії. У неділю вакцинацією скористалися 895 людей.

В останній день акції також було багато добровольців, і – як повідомили в Сілезькому воєводському управлінні, – до мобільного пункту вакцинації стояла лінія з 4 ранку. Близько 400 людей чекали там до 8. “Ви могли помітити, що жителі сьогодні були добре підготовлені: у них були термоси з гарячим напоєм, складні стільці, вони були ретельно одягнені, деякі були загорнуті в ковдру”, – сказала Аліна Кучаржевська, прес-секретар сілезького воєводи.

Схожі записи