e540eccc16ae55-948-568-0-16-948-568

Угорський Wizz Air оголосив у четвер про запуск нових маршрутів з Польщі; це стосується сполучень від Любліна до Бургаса, а також від Познані та Варшави до Львова та від Варшави до Малаги. Нові напрямки стартують у червні цього року.

“Wizz Air (…) оголошує сьогодні про додавання чотирьох нових маршрутів з Польщі. У червні пропозиція Wizz Air включатиме нові сполучення з Любліна до Бургаса, розташованого на болгарському узбережжі Чорного моря, від Познані та Варшави до Львова в Україні. та з Варшави до Малаги в Іспанії, повідомляє перевізник у прес-релізі.

За словами перевізника, сполучення здійснюватиметься два рази на тиждень на маршрутах Люблін – Бургас, Познань – Львів та Варшава – Малага, тоді як сполучення Варшава – Львів буде експлуатуватися тричі на тиждень.

Wizz Air закликає пасажирів реєструватися електронним способом та оплачувати послуги в Інтернеті (включаючи придбання додаткового багажу), щоб мінімізувати непотрібні фізичні контакти в аеропорту.

Крім того, щоб спробувати стримати поширення можливих інфекцій, пасажирів просять дотримуватися нових правил щодо фізичної відстані як при посадці, так і при висадці.

Схожі записи