E10P6FoWUAMibUH

Середня заробітна плата в у квітні у Польщі становила 5 805,72 злотих брутто, повідомило Центральне статистичне управління (ЦСУ). Це означає, що  вона виросла на 9,9 відсотка. ніж рік тому.

Щомісячні дані Центрального статистичного управління про ринок праці свідчать про чергове зростання середньої заробітної плати, хоча, слід зазначити, воно було нижчим за зростання, очікуване ринком на рівні 10,4%.

Квітень – це ще один місяць поспіль із таким високим зростанням заробітної плати. У березні середня зарплата зросла на 8%, що викликало хвилю захоплених коментарів – дані були набагато кращими, ніж очікувалося.

Одночасно з даними про заробітну плату ЦСУ оприлюднило інформацію про середню зайнятість, яка у квітні становила 6 млн 316,9 тис. осіб. Це 0,9 відсотка більше року тому, але водночас 0,2 відсотка менше, ніж у березні.

Однак важливо, що, як підкреслюють аналітики, це падіння не означає проблем на ринку праці – це може бути результатом, насамперед, методу підрахунку людей, які не змогли працювати в квітні.

Схожі записи