screenshot-4fun.tv-2021.06.08-15_49_35

Титул Містер Польщі 2020 (змагання проходили в 2021) виграв Якуб Ковалевський

Mister Poland – це конкурс краси для чоловіків, який проводиться з 1990 року. У конкурсі можуть брати участь джентльмени віком від 18 до 30 років, які мають польське громадянство та мають принаймні 180 сантиметрів зросту.

Фінал виборів “Містер Польща-2020” відбувся днями під Варшавою. Вела захід Сільвія Маденська, відома глядачам з “Острова кохання” та «Танці з зірками. Танці з зірками” та Бартломей П’єкарський із серіалу “Policjantki i policanci “. 24 чоловіки з усієї Польщі змагались за звання найгарнішого чоловіка. Окрім  найкрасивішого обирали ще декілька  найкращих зі званням: Mister Elegance, Best Body, Mister Social Media, Mister Foto та Mister Media.

Хто такий Якуб Ковалевський?

Містеру Польщі 26 років, він походить зі Щецинека і є моделлю. Його пристрасть – спорт і подорожі. Завдяки перемозі Ковалевський представлятиме нашу країну на міжнародних змаганнях.

За даними конкурсу «Містер Польща», він має  зріст 182 сантиметри. Якуб Ковалевський ніколи не коментував своє приватне життя. Тож невідомо, чи він у стосунках чи вільний.

“Тут повно хлопців, які заслуговують цього звання. Це видно за їхніми  статурами та тим, як вони представили себе. Я рада, що мене вшанували, але це все ще не доходить до мене”, – сказав переможець.

Ви можете знайти профіль найкрасивішого чоловіка в Instagram під ім’ям kuba.kowalewski . На даний момент у нього  понад 14 000  фоловеров

Схожі записи