screenshot-podroze.onet.pl-2021.07.17-09_54_30

Затримано пілота мотодельтаплана, який був знайдений поблизу східного кордону в місті Мазярнія (Любельське). Згідно з висновками прикордонника, українець таким чином хотів перевезти до Польщі 2000 пачки сигарет вартістю майже 30 тисяч. злотих.
За словами речника підрозділу прикордонної служби річки Буг лейтенанта Даріуша Сієніцького, трохи перед північчю з вівторка на середу охоронці помітили літаючий об’єкт, який рухався на досить великій висоті. “Зі сходу він просунувся глибоко на територію Польщі. Офіцери, підозрюючи, що це може бути мотопланер, що використовується для контрабанди незаконних вантажів, стежили за його подальшим польотом”, – заявив Сієнкі в прес-релізі.

Наступного дня, поблизу міста Мазярнія в районі Челмське воєводство, за 20 км від кордону з Україною, було знайдено покинутий мото-дельтаплан. Розпочався пошук пілота.

“Співробітники NOSG з Городло затримали громадянина України, який зізнався, що незаконно перетинав кордон, використовуючи для цього мотопланер. Незважаючи на аварійну посадку, чоловік почувався добре і не потребував медичної допомоги. В інтерв’ю з офіцерами він зізнався що метою його  нічного польоту “була контрабанда з території України до Польщі 2000 пачок цигарок вартістю майже 30 тисяч. злотих “, – заявив речник у п’ятницю.

 

Іноземець уже переданий прикордонним службам України. Триває слідство.

Схожі записи