Polonica Times

w_prawa

Ректор сказав студентам, що 1 жовтня заняття розпочнуться в стінах університету, а не в Інтернеті, якщо “епідеміологічна ситуація не погіршиться настільки, щоб зірвати ці плани“. Він закликав усіх, хто ще не отримав вакцину, робити це “дбати про себе, про свої сім’ї та про друзів та колег, яких ви зустрінете в університеті”.

“Ми не ставимо право відвідувати заняття в стінах університету залежно від вакцинації, залишаючи вам відповідальну свободу та раціональну турботу про себе та інших. За одним винятком”, – написав проф. Ришард Козіолек.

“Гуртожитки зможуть перевіряти лише тих, хто щеплений повністю, що має бути підтверджено відповідним сертифікатом про щеплення або сертифікатом COVID. Ми ставимо цей стан перед попередженнями перед наступною хвилею епідемії, а також переконанням, що перебуваючи разом в безпосередній близькості в кімнатах та коридорах гуртожитків, це особливо ризикує заразитися “, – додав він.

Ректор повідомив, що в часи пікової інтенсивності житла пункти вакцинації будуть організовані в кампусах Сілезького університету.

Мешканці воєводства  на сьогодні отримала 4 059 139 доз вакцини проти COVID-19. 1 884 867 осіб повністю вакциновані.

Схожі записи