Фестиваль Joy Ride у Малопольщі, який пройде 27-28 травня, є справжнім святом для всіх велосипедистів, незалежно від рівня підготовки. Учасники зможуть взяти участь у десяти захоплюючих конкурсах, а новачки зможуть взяти участь у безкоштовних тренуваннях, поїздках та змаганнях.

Місто Клюшківці знаходиться в Малопольщі біля підніжжя гори Вждар на Чоршинському озері. Основною подією фестивалю є швидкісний спуск, у якому учасники, розганяючись на високій швидкості, долають трампліни, каміння та коріння, виконуючи захоплюючі стрибки. Минулого року понад 1100 учасників віком від 3 до 50+ років взяли участь у 10 змаганнях.

Велосипедний ярмарок на фестивалі Joy Ride

На фестивалі також буде організований велосипедний ярмарок, де учасники зможуть протестувати понад 200 велосипедів та придбати різні товари від більш ніж 50 різних виробників одягу, аксесуарів, захисту та гаджетів. На ярмарку будуть присутні провідні дистриб’ютори велосипедів, а також місцеві бренди, що пропонують різноманітні конкурси та атракціони для відвідувачів.

Інші фестивалі та перегони у Малопольщі у травні та червні 2023

  • 24-27/05 – Гонка ORLEN Nations Race. В іншій події, яка відбудеться з 24 по 27 травня, гонка ORLEN Nations Race, організована Lang Team і входить до серії UCI U23 Nations Cup, стартувала в Угорщині. Молоді талановиті велосипедисти з усього світу змагаються у гонці у національних формах. Гонка пройде також у Словаччині та завершиться у Польщі, де буде протяжністю 129 кілометрів від BUKOVINA Resort до Нового Сончу.
  • 01-04/06 – Малопольські гірські перегони. З 1 по 4 червня пройдуть Малопольські гірські перегони, відомі як 61-й Малопольський Wyścig Górski. Гонка розпочнеться з прологу у Кракові з підйомом на Остра-Гуру та завершиться у Пшегібі. Маршрут перегонів пройде через кілька міст і закінчиться у Прегібі.
  • 02-04/06 – Białka Tatrzańska Bicycle Festival. З 2 по 4 червня на території ON Kotelnica Białczańska та Resort Bania у Бялці-Татшаньській відбудеться Białka Tatrzańska Bicycle Festival, унікальна подія для любителів велоспорту. У рамках фестивалю пройдуть чемпіонати Польщі з маунтинбайку в олімпійській формулі XCO, гонки з шорт-треку та юнацькі естафети, в яких візьмуть участь найкращі спортсмени Польщі.

За матеріалами radiokrakow.pl

Схожі записи