Знімок екрана з 2023-06-28 22-06-38

У середу вдень поліція затримала 36-річного чоловіка, який 22 червня напав на конвоїрів і втік. Чоловіка доправили до суду в Пясечно для розгляду. Першу інформацію про затримання розшукуваного ми отримали на Контакт 24.

36-річного Міхала К. затримали поліцейські відділу розшуку та ідентифікації Головного управління поліції Варшави за підтримки офіцерів з Радома. – Інтенсивна робота поліції привела до місця переховування розшукуваного. Затримання відбулося в приватній квартирі в районі Вавер, повідомили нам у KSP.

Першу інформацію про затримання 36-річного чоловіка ми отримали на Контакт 24. Інтернет-користувач повідомив, що це сталося в житловому масиві на Марисіні Ваверські. За його словами, розшукуваний не хотів відкривати двері, жив на першому поверсі. Як додав наш читач, на місці окрім поліції була пожежна команда.

Як це сталося

Інцидент стався в четвер вранці на площі перед судом. – Затриманого 36-річного чоловіка перевезли з в’язниці в Груйці до окружного суду в Пясечно, – повідомив нам Рафал Єжак з прес-групи Головного управління поліції в Радомі.

У якийсь момент він напав на одного з офіцерів із такою силою, що той втратив свідомість. Другий поліцейський намагався вгамувати чоловіка, але йому це не вдалося. Чоловік втік, додав він.

В ефірі TVN24 він уточнив, що ми маємо справу не з “небезпечним злочинцем”. Поліція запевнила, що чоловік не є небезпечним і не повинен становити загрози для людей, з якими він може зустрітися.

В одного з поліцейських легкі подряпини, інший після обстеження в лікарні. Частина в Пясечно оголосила тривогу.

23 червня поліцейські з Пясечно опублікували зображення розшукуваного Міхала К., якого підозрюють у скоєнні злочину за ст. 242 Кримінального кодексу, тобто незаконне самовільне звільнення.

Автор: Ред

Джерело: tvnwarszawa.pl

Оригінальний вміст із цього твору можна використовувати згідно з умовами ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 license

Схожі записи