649db852315ec_o_large|Знімок екрана з 2023-06-29 22-36-59

День народження Старого міста у Варшаві. Попереду три дні виняткових атракцій. Ми приготували інформацію про святкові заходи.

У липні відзначатиметься 70-річчя Старого міста у Варшаві. Попереду унікальний захід, у якому протягом трьох днів візьмуть участь 30 закладів. Заплановано близько 70 заходів. Це буде перше таке грандіозне свято реконструкції Староміської площі. На які атракціони зможуть розраховувати відвідувачі?

70-річчя Старого міста у Варшаві. Коли і де відбудеться захід?

На вихідні 21, 22 і 23 липня заплановано 70-й день народження Старого міста у Варшаві. Це триденний захід, пов’язаний з реконструкцією Староміської площі. Там і в безпосередній близькості ви знайдете багато пам’яток протягом цих днів.
70-річчя Старого міста у Варшаві. Ось програма заходів

Організатори заходу повідомляють, що заплановано близько 70 заходів, у яких візьмуть участь 30 різних установ. Програма включає концерти, прогулянки, мистецькі та кіномайстерні, а також зустрічі, виставки, міські ігри, танцювальні вечірки та тости на день народження.

День народження Старого міста 21 липня

У перший день, тобто в п’ятницю, 21 липня, ви зможете: послухати лекцію про реконструкцію Старого міста, створити акварельні листівки чи побудувати макет Замкової площі.

«Це також день вернісажів – усі виставки, відкриті в цей день, можна буде переглянути ще й у суботу, деякі ще й у неділю. Увечері з кам’яниць на площі Ринок лунатиме концерт «Відкриті вікна», а після цього танцювальні хіти гратимуть «Nickponies», яких запросив на Староміську площу мер Середмістя. , повідомляють організатори заходу.

Наприкінці дня Староміська площа перетвориться на танцювальний майданчик під час тихої дискотеки, багатоканальної вечірки в навушниках, на яку запрошує BarStudio.

День народження Старого міста 22 липня

Субота, 22 липня, є символічною датою 70-річчя Старого міста, а відтак і головним днем ​​святкувань.

«Протягом дня відбуватимуться міські ігри, прогулянки та майстер-класи, ви зможете зазирнути в кам’яницю Фукеровської або посидіти в красивому тихому саду на сімейному пікніку. День народження не обходиться без спільного тосту та побажань! Потім відбудеться концерт у рамках фестивалю «Джаз у Старому місті»: біг-бенд Марціна Масецького виконає спеціально створену сюїту для дня народження, а завершиться день показом фільму «Варшава не забуде» — це надзвичайний документальний фільм, складений з фрагменти кінохроніки, що показує столицю перед Другою світовою війною, руйнування від війни та перші роки відбудови», – йдеться у програмі.

День народження Старого міста 23 липня

З іншого боку, неділя, 23 липня, була запланована під темою відкриття Старого міста. Будуть цікаві лекції та прогулянки, під час яких Старе місто розкриє свої таємниці та повсякдень недоступні закутки, наприклад закриті подвір’я чи старовинні підвали та підземелля.

Тоді можна буде відвідати виставки, а також взяти участь у майстер-класі з флористичного та ботанічного малюнка.

У п’ятницю та суботу ви зможете зазирнути до мистецьких майстерень, якими опікується Офіс варшавського консерватора пам’яток, а також побачити низку виставок та послухати концерти. Протягом трьох днів триватимуть органні концерти, виставки в галереї Prześwit, Staromiejski Dom Kultury та Музеї Варшави.

День народження Старого міста та безкоштовні заходи

У суботу та неділю Головний музей Варшавського музею на Староміській площі, а також філії: Музей-аптека, Центр інтерпретації пам’яток і Барбакан будуть відкриті для відвідувачів безкоштовно.

Староміська площа у Варшаві

Нагадаємо, що 22 липня 1953 року Староміську площу та частину вулиць Старого міста відкрили. Незважаючи на те, що відбудова тривала десятиліттями, ця дата є символічною кульмінацією першого етапу реконструкції не лише Старого міста, а й усієї Варшави. Сьогодні ніхто не сумнівається, що Старе місто у Варшаві незвичайним чином поєднує в собі найцікавіше в столиці, тобто і сліди історії, і широкі культурні надбання сьогодення.

Автор Ред

Джерело pik.warszawa.pl

Оригінальний вміст із цього твору можна використовувати згідно з умовами ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 license

Схожі записи