tao_strony_glalwnej_368731035|sponsoring_of_culture_is_not_advertising_this_is_prestige_677660

Місто Лодзь радіє та надихає гостей та містян вже втринадцяте!

Вже втринадцяте фестиваль освітить вулиці, парки та сквери міста. Цього року видання проходитиме з 29 вересня по 1 жовтня. Програма заходу знову складатиметься з трьох сегментів: LMF ART, добре відомий учасникам фестивалю світ тривимірних мапінгів, проекцій, світлових інсталяцій та ілюмінацій, LMF MUSIC – концерти у світловій обстановці та LMF EDU – зустрічі зі спікерами та фахівців.

У ШУКАХ ЩАСТЯ – цьогорічна головна тема фестивалю в Лодзі

Щастя постає перед нами як краса, емоційне благополуччя, відчуття блаженства, задоволення, радості та безпеки. Щастя – це свято життя в повній мірі. Люди по-різному розуміють щастя і по-різному прагнуть до нього. Деякі люди шукають його в собі, будуючи позитивні стосунки з іншими, працюючи над своїми талантами, спілкуючись із природою, перебуваючи тут і зараз. Вони живуть у гармонії з собою, підтримують гарний настрій і радіють дрібницям. Інші шукають щастя через амулети, забобони та ритуали. У різних культурах з давніх часів люди вірили в магічні предмети, які приносять удачу. У наш час ще можна зустріти спільноти, життя яких наповнене анімістичними віруваннями та народними повір’ями, а духовна реальність переплітається з матеріальною.

Тому пошуки щастя є сферою, на якій варто зосередитися. Це було нашою людською власністю з вічності. Світ щастя – це неймовірне розмаїття запахів, звуків, мозаїка кольорів, які символізують найпрекрасніші почуття. Це світ, який можна охопити чуттям і водночас виразний у кольорах. Тому мистецтво щастя є мистецтвом людства. Своєю чутливістю художники наближають нас до цього, показуючи красу цих пошуків. Вони надихнуть вас, вкажуть вам шлях до щастя та здійснять ваші мрії. Незалежно від культури, релігії чи національності.

Стежкою освітленої Лодзі

Як і в минулі роки, не тільки вражаючі багатоквартирні будинки в Лодзі будуть розфарбовані світлом, а й парки та сквери. Традиційно фестиваль проходитиме на вулиці Пьотрковській, у парку Сенкевича та в Новому центрі Лодзі, де EC1 стане яскравою плямою на фестивальній карті.

– Light.Move.Festival. це фантастична подія та можливість ближче пізнати місто, оцінити, як воно змінюється та побачити його красу, підсвічену світлом. Попереднє видання знову зібрало сотні тисяч учасників, ми віримо, що в цей особливий рік, коли Лодзь святкує своє шістсотріччя, ми зустрінемося в ще більшій групі, – каже Пйотр Курзава, директор Лодзького центру подій.

Щиро запрошуємо на Light.Move.Festival. 2023!

Ознайомитись з повним переліком подій у Лодзі на Ligts Moovie Festival 2023 можна за цим посіланням

Якщо Ви бажаєте залучити свою компанію до престижної соціокультурної діяльності Фонду, щиро запрошуємо Вас до співпраці.

Дякуємо, що дочитали нашу статтю до кінця. Якщо ви хочете бути в курсі новин, відвідайте наш сайт ще раз! Якщо вам сподобалася стаття, поділіться нею з іншими, поділившись нею в соціальних мережах – нижче є швидкі посилання, якими можна поділитися.

Гарного Вам дня!

Автор Ред

Оригінальний вміст із цього твору можна використовувати згідно з умовами ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 license

 

Схожі записи