153258716_5375337792478117_8639126148364373772_n

Росія використовує приватні збройні формування для контролю міграційних шляхів в Африці, щоб збільшити приплив нелегальних іммігрантів до Західної Європи у сприятливий час, наприклад, перед виборами – попереджає британський щоденник “Daily Telegraph”.

Документи розвідки, описані газетою, включають плани російських агентів щодо створення «15-тисячної прикордонної охорони» з членів колишніх ополченців з Лівії, яка б контролювала потік мігрантів до Європи.

«Якщо ви можете контролювати міграційні шляхи до Європи, ви можете ефективно впливати на вибори, тому що ви можете обмежити або заповнити певну територію мігрантами, щоб вплинути на громадську думку в ключовий момент», — повідомило Daily Telegraph джерело в одній із відповідальних установ. питання безпеки.

Як пояснила газета, імміграція є ключовим питанням на загальних виборах в європейських країнах, а відсутність контролю над потоком мігрантів, що прибувають до Великобританії, розглядається як головна слабкість британського прем’єр-міністра Ріші Сунака напередодні цьогорічних виборів до Палата громад.

Доктор Сергій Суханкін, експерт вашингтонського аналітичного центру Jamestown Foundation, підкреслив, що аналітики зазвичай зосереджуються на ролі російських приватних військових компаній, таких як Wagner Group, у підтримці африканських режимів, а не на їхньому впливі на міграцію.

“Шляхи міграції нерозривно пов’язані з місцями, де присутні “Група Вагнера” ​​та інші російські воєнізовані організації. Різноманітні хвилі нелегальних мігрантів з Африки можуть посилитися, оскільки Росія планує створити новий військовий об’єкт у Центральноафриканській Республіці. Я думаю, що його потужність буде близько 2000 осіб, тож це дасть Росії додаткову перевагу в контролі над міграційними потоками з регіону Африки на південь від Сахари до Лівії, а потім до Європейського Союзу», – сказав Суханкін.

Газета також нагадала про попередження Frontex, агентства ЄС з охорони кордону, згідно з яким Росія використовує міграцію «як інструмент у більш масштабній грі впливу та (здійснення) тиску».

Дякуємо, що дочитали нашу статтю до кінця. Якщо ви хочете бути в курсі новин, відвідайте наш сайт ще раз! Якщо вам сподобалася стаття, поділиться цією інформацію з іншими, розповсюдивши її в соціальних мережах або у приватних повідомленнях друзям.

Гарного Вам дня!

Автор Ред

Джерело Daily Telegraph

Оригінальний вміст із цього твору можна використовувати згідно з умовами ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 license

Схожі записи