https___blogs-images.forbes.com_taylorboozan_files_2019_04_Emirates_5-1200x800

Emirates, одна з найбільших авіакомпаній у світі, шукає кандидатів з Польщі, які мають польське громадянство, що можуть приєднатися до міжнародної бригади стюардів та стюардес. Важлива вимога – знання англійської. Дубайський перевізник незабаром організовує зустрічі з найму в наступних містах:

  • Вроцлав: 19 серпня, Sofitel Wroclaw Old Town Hotel (ul. Św. Mikołaja 67)
  • Варшава: 21 серпня, Софітель Варшава Вікторія (вул. Крулевська, 11)
  • Білосток: 24 серпня, Готель Royal Hotel & SPA (Rynek Kościuszki 11)

Усі дні відкритих дверей розпочнуться о 9:00

Це продовження попередніх заходів з підбору персоналу, спрямованих на пошук найкращих кандидатів з усього світу. В Emirates вже працює міжнародний екіпаж, який складається з понад 135 національностей, які розмовляють понад 60 мовами, включаючи понад 700 громадян Польщі.  Для багатьох співробітників Emirates пропонує великі знижки на авіаквитки.

На веб-сайті Emirates надається додаткова інформація щодо процесу та вимог до підбору персоналу. Хоча це не є обов’язковим, кандидати можуть заповнити онлайн-заявку на веб-сайті кар’єри Emirates Group до початку Дня відкритих дверей.

Компанія Emirates підготувала 4 основні поради, які допоможуть кандидатам досягти успіху в прийомі на роботу:

  • Перевірте вимоги. Потенційні члени екіпажу на палубі в Emirates повинні мати принаймні 21 рік, вільно володіти англійською мовою, як розмовно, так і письмово, мати принаймні середню освіту, а також достатній зріст 212 см.
  • Резервуйте час. Дні відкритих дверей – це подія на весь день. Люди, які успішно проходять перший етап вербування, також повинні бути готові до наступних співбесід.
  • Підготуйте правильний наряд. Жінки повинні носити діловий набір, тобто елегантну спідницю або плаття та піджак. Костюми та краватки пропонуються чоловікам. Кандидати з довгим волоссям повинні зробити зачіску, зібравши волосся.
  • Пам’ятайте про документи. Усі кандидати повинні принести роздрукований резюме англійською мовою, поточну фотографію та диплом про останню закінчену школу.

Після найму нових членів екіпажу в кабіні Еміратів перші два місяці буде інтенсивно навчатися.

В даний час компанія Emirates здійснює рейси в 158 напрямках у 85 країнах на 6 континентах і має сучасний флот із 269 літаків широкого кузова. Авіакомпанія пропонує щоденний рейс з аеропорту Варшава-Шопен. Перевізник літає до Варшави вже 6 років і з грудня 2018 року перевіз понад 1,1 мільйона пасажирів. Emirates – також найбільший у світі оператор літаків Boeing 777 та літаків Airbus A380.

Джерело: media.mslgroup.pl/

Схожі записи