uchni-grafik

Приготували для вас графік шкільних канікул, щоб ви могли вже почати планувати відпочинок і поїздки. Але і про іспити забувати не варто.

Новий навчальний рік в школах і ліцеях стартував в понеділок, 2 вересня. Відповідно до постанови Міністерства національної освіти, якщо 1 вересня припадає на п’ятницю або вихідний день, початок навчального року переноситься на перший понеділок вересня.

Зимові каникули 2019-2020

Перші повноцінні канікули стартують в грудні, напередодні Різдва. Вони розпочнуться 23 грудня і триватимуть до 1 січня.

За ними підуть більш тривалі зимові канікули. Як і щороку, вони триватимуть два тижні. Щоб розвантажити польські зимові курорти від одночасного  школярів, а також з інших причин, в різних воєводствах Польщі ці канікули стартують в різний час. Як правило, початок зимової відпустки для школярів припадає на 13 січня, а кінець – на лютий. Дізнатися дати зимових канікул в своєму воєводстві можна на сайті Міністерства освіти.

Канікули весна-літо

Весняні канікули для школярів у 2020 році пройдуть з 9 по 14 квітня (Великдень припадає на 12-14 квітня 2020 року). Ну, і нарешті, літні розпочнуться 27 червня 2020 року.

Іспити  2020

Уже відомі офіційні дати здачі обов’язкового іспиту в восьмому класі, а також іспиту на атестат зрілості, встановлені директором Центральної комісії з питань освіти.

Школярі, які закінчили 8-й клас, напишуть перший іспит 15 квітня (середа) і це буде польську мову, 16 квітня (четвер) – математика, 17 квітня (п’ятниця) – сучасний іноземну мову (в деяких школах цього тесту немає і там буде вихідний день). Для тих восьмикласників, які за станом здоров’я чи з інших поважних причин не зможуть скласти іспит в зазначені дні, призначені додаткові дати – з 1 по 3 червня 2020 року.

https://www.gopoland.net.ua/2018/08/26/kak-budut-uchitsja-v-polshe-shkolniki-v-2018-godu/

Ті ж, хто в 2020 році буде складати іспит на атестат зрілості (в Польщі він називається “матура”), почне свій марафон з іспиту з польської мови 4 травня.

Схожі записи