EGIj1hnW4AEljbl

Чоловік з холодною зброє прямував до місця зустрічі учасників маршу. Йдучи, він кричав “Аллах Акбар”. Про це повідомляє польська поліція.

Небезпечна ситуація сталася близько 14.30,  ще до початку Маршу рівності. Чоловік, тримаючи в руках ножі, йшов у бік учасників маршу та поліцейських, та вигукував”Аллах Акбар”. Чоловіка затримали. Він є 41-річним громадянином Польщі. Раніше вже був затриманий за злочини та правопорушення. Порядок на 11-й Марші рівності у Вроцлаві був забезпечений поліцейськими Нижньої Сілезії за підтримки офіцерів інших гарнізонів поліції.

У 11-му марші рівноправності у Вроцлаві, який вперше в історії підтримав президент міста, взяли участь близько 10 000 людей.

Інших проявів гомофобії під час маршу зафіксовано не було. Але ще до початку маршу – в суботу вранці – гомофобні плакати висіли у вітринах автобусних зупинок MPK у Вроцлаві. Місто швидко відреагувало та зняло плакати.

https://www.gopoland.net.ua/2018/10/08/vo-vroclave-izbili-uchastnikov-posle-gej-parada-oni-shli-s-flagami-i-naduvnymi-edinorogami/

Люблін:  спроба підриву Маршу рівності

Лише тижні раніше під час Маршу рівності у Любліні сталася ще небезпечніша подія. Двоє протестувальників привезли на демонстрацію газові контейнери, до них прикріпили петарди. Як повідомляла прокуратура, експерт підрахував, що вибухівка може бути смертельно небезпечною – якщо вона вибухне у натовпі.

Пару затримали близько 14.00, коли Марш рівності тільки починався. “Виробникам бомби загрожує позбавлення волі на шість місяців до восьми років.

Схожі записи