Centrum-handlowe-Blue-Park-Przemysl-hRN7Rz

Серед іноземців, які здійснюють покупки в Польщі, більше всього тих, хто приїжджає з України. У третьому кварталі 2019 року туристи витратили в середньому 767 злотих на людину. Загалом люди, які приїжджають до Польщі з України, витратили з нами в третьому кварталі 2019 року понад 2,14 мільярда злотих.

“Орієнтовна вартість товарів та послуг, придбаних у Польщі іноземцями у третьому кварталі 2019 року, була на рівні 13,1 мільярда злотих” – інформує Центральне статистичне управління.

За цей період поляки витратили 8,1 мільярда злотих за кордоном. В обох випадках це збільшення на кілька відсотків. Найбільша частина грошей, що залишаються іноземцями у Польщі, стосується осіб, які перетинають внутрішній польсько-німецький кордон. Це понад 47 відсотків.

На що іноземці витрачають гроші в Польщі:

  • 52 відсотки для непродовольчих товарів,
  • 13 відсотків для продуктів харчування та безалкогольних напоїв,
  • 7% для тютюнових виробів,
  • 2 відсотки на алкоголь.

Ці дані також застосовуються до товарів, придбаних іноземцями з метою подальшої торгівлі у своїй країні.

Понад 60% мандрівників, які приїжджають з України, роблять покупки в межах 30 кілометрів від кордону. На практиці в Підкарпатському регіоні це стосується Перемишля, Ярославії, Любацова, Устржика.

“Українці є сильною підтримкою Перемишля. Що вони купують? Від оптової кількості щоденних продуктів, через взуття та одяг, до електроніки та побутової техніки. У магазинах із знижками в Перемишлі деякі речі дешевші, ніж у оптових, тому ніхто не дивується, коли українець купує, наприклад, 30 пачок йогурту. Інша сторона монети скарги мешканців, що товари в магазинах Перемишля призначені для українців. Поступається за якістю, але дешевше”,- стверджує продавець з Перемишля.

Джерело:  strefabiznesu.pl/

Схожі записи