6fb37926d1203413bbc382122b8cab08

Британський музей, Лондон

Цей знаменний музей, розташований у центральній частині Лондона, дозволяє віртуальним відвідувачам відвідати Великий двір та відкрити стародавній розетський камінь, який дав змогу розшифрувати егіпетьські ієрогліфи,  та єгипетські мумії. У віртуальному турі ви також знайдете сотні інших експонатів.  Англійською мовою можна почитати та послухати про усі представлені експонати

Музей Гуггенхайма, Нью-Йорк

Функція перегляд вулиць Google дозволяє відвідувачам побачити знаменитий музей з середини. Там же можна відкрити дивовижні твори мистецтва імпресіоністів, пост-імпресіоністів та  сучасності. Доречі якщо перебувати у музеї фізично, то вартість дорослого повного квитка – $ 25.

Національна художня галерея, Вашингтон

Цей відомий американський музей мистецтв пропонує дві онлайн-виставки  через Google. Перший стосується американської моди в 1740-1895 роках і містить багато предметів одягу часів колоніальної епохи та революції. Друга виставка – це колекція робіт голландського художника бароко Йоганнеса Вермеера.

Музей Орсе, Париж

Ви можете пройти віртуальну прогулянку по цій популярній художній галереї, де представлені десятки робіт відомих художників, які творили  у 1848-1914 роках. Погляньте на твори Моне, Сезанна, Гогена та інших.

Національний музей сучасного мистецтва, Сеул

Один із популярних корейських музеїв зараз доступний з будь-якої точки земної кулі. Віртуальна екскурсія від Google доставить вас на шість поверхів сучасного мистецтва з Кореї та всього світу.

Пергамський музей, Берлін

Як один з найбільших музеїв Німеччини, Пергамон може запропонувати багато – навіть якщо ви там фізично не перебуваєте . Цей історичний музей має у своїй колекції безліч старовинних експонатів, серед яких Вавилонські ворота Іштар і, звичайно, Великий Вівтар Зевса.

 

Rijksmuseum, Амстердам

Відкрийте для себе досягнення Золотого століття Нідерландів, включаючи твори Вермеера та Рембрандта. Google здійснює екскурсію в цей знаменний музей за допомогою Street View, тому ви можете відчути, що ви насправді блукаєте по його залах.

Музей Ван Гога, Амстердам

Будь-який шанувальник цього геніального художника з трагічною біографією може побачити його твори близько (або майже близько ), фактично відвідавши цей музей – тут знаходиться найбільша колекція творів Вінсента ван Гога, що містить понад 200 картин, 500 малюнків та понад 750 приватних листів.

Музей Дж. Пола Гетті, Лос-Анджелес

У цьому каліфорнійському художньому музеї можна побачити європейські твори мистецтва часів далеких, ніж 8 століття. Відвідайте екскурсію Street View і знайдіть величезну колекцію картин, малюнків, скульптур, рукописів та фотографій.

Галерея Уффіці, Флоренція

Ця відома галерея містить колекцію однієї з найвідоміших італійських родин – Медичі. Будинок був спроектований Джорджіо Вазарі в 1590 році, спеціально для  Медичі, але кожен може прогулятися по його кімнатах з будь-якої точки світу .

MASP, Сан-Паулу

Museu de Arte de São Paulo – це не лише перший сучасний музей Бразилії, але і неприбуткова організація. Твори мистецтва розміщені на прозорих оргсклових стінах, завдяки чому вони немов плавають у повітрі. Зробіть віртуальну екскурсію та самі побачите цю дивовижну виставку.

Національний антропологічний музей в Мексиці

Побудований у 1964 році, цей музей присвячений археології та історії мексиканської спадщини ще до іспанців. Є 23 виставкові зали, наповнені старовинними експонатами, в тому числі пов’язані з цивілізацією майя.

Крім цих музеїв інші установі також пропонують перегляд екскурсії віртуально.Наприклад, Лувр на своєму веб-сайті.

Інші новини про коронавірус:

Шо робити українцям, які не встигають повернутися з Польщі в Україну  – відповідь МЗС

Польща закрила кордони. Хто может в’їхати в Польщу та як вернутися в Україну?

Схожі записи