2560_dd7cbdf7-1cc0-47b0-bb7a-989b6e8c9d90

Ректор Варшавського університету вирішив, що зимовий семестр 2020/2021 в університеті пройде дистанційно. Однак будуть винятки.
7 вересня ректор Варшавського університету проф.  Новак підписав положення, згідно з яким заняття будуть проводитися дистанційно в університеті в зимовий семестр 2020/2021 навчального року.  Таке рішення спричинене епідемією коронавірусу та побоюванням можливих спалахів, які можуть виникнути в університеті.

Цікаво, що у заяві університету використовується така фраза: «Іспити та заліки в кінці занять, дипломні іспити та навіть, якщо це можливо, уроки фізичної культури повинні відбуватися дистанційно. Загальноуніверситетські класи та курси іноземних мов будуть проводитись лише дистанційно ».

Водночас у Варшавському університеті будуть винятки з дистанційного навчання. Це заняття, які через свою специфіку потребують контакту зі студентами.

Зокрема, це стосується занять лабораторного, польового або інтегруючого характеру студентів першого курсу першого та тривалого циклів навчання. Рішення, які предмети будуть викладатися недистанційно, повинно бути прийняті не пізніше 21 вересня цього року.

Джерело: .wprost.pl

Схожі записи