2711-12663-800x445

З 1 вересня у візових центрах змінили правила подачі документів на польську візу. Зокрема, запроваджено послугу подачі документів у формі поштового відправлення.

Де діють нові правила подачі документів на визу?

«Спеціальна «Послуга подачі документів у форматі поштового відправлення» запроваджується візовими центрами спільно з Посольством Республіки Польща в Києві та іншими консульствами у Харкові, Львові, Одесі, Луцьку та Вінниці.

Відповідь:  нові правила  діють у Харкові, Львові, Одесі, Луцьку та Вінниці.

Документи можна пересилати лише через визначені офіси «Нової пошти», – цитує директора департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва ЛОДА Романа Шепеляка пресслужба установи.

Відтепер під час оплати сервісного збору в «Ідея Банку» чи «Кредобанку», одразу потрібно вказати який саме спосіб подачі плануєте використовувати: особисто в пункті прийому візових анкет (ППВА) чи через кур’єра «Нової пошти».

Якщо обрали перший формат подачі документів, то дату і годину реєстрації у ППВА автоматично призначать під час оплати. Після цього зателефонує оператор контакт центру для їх підтвердження.

При цьому, можна змінити умови подачі документів на візу і обрати кур’єрську доставку «Нової пошти». Коли ж обрали другий формат подачі документів, то їх можна відправити відразу. До того ж не треба чекати дзвінка з контактного центру. Потрібно звернути увагу, що відправити пакет документів потрібно упродовж 90 днів,

Джерело: loda.gov.ua/

Схожі записи