gf-aaYd-DRgj-vxCu_skradziony-renault-master-odzyskany-na-granicy-w-dorohusku-664x442-nocrop

На дорожньому перетині кордону в Дорогуську затримано 28-річного громадянина України. Чоловік намагався виїхати з Польщі до України на мікроавтобусі Renault Master. Виявилося, що машина вказана в базах даних,  як “загублена”.

Співробітники підрозділу прикордонної служби річки Буг вилучили машину. Мікроавтобус Renault Master оціночною вартістю 50 000 злотих PLN прямував до України, про що Польщі 28-річний парубок заздалегідь повідомив прикордонний контроль. Під час проведених заходів перевірки авто співробітники встановили, що транспортний засіб розшукується в некримінальний спосіб як “загублений” у Польщі. У зв’язку з незрозумілою ситуацією автомобіль був поміщений на стоянці арешту транспортних засобів, тоді як чоловік, який керував транспортним засобом, був допитаний у статусі  свідка для підготовчого провадження та згодом відпущений. При собі він мав всі  відповідні документи, що цілком підтверджували правомірність його дій та відсутність кримінальних намагань. Розпочато пошук “продавців” даної автівки.

Викрадена вантажівка з максимально допустимою вагою 3,5 тонни з підробними документами, викрита на кордоні, є одним з багатьох таких випадків на україно-польському кордоні. З початку року співробітники Прибузького управління прикордонної служби  вже вилучили понад подібних 160 розшукуваних транспортних засобів, загальною вартістю понад 13 мільйонів злотих.

Схожі записи