passengers_masks_aci_europe

Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA) оголосила, що знаходиться на завершальній стадії розробки «IATA Travel Pass», цифрового паспорта здоров’я, завдяки якому можна буде безпечне відкриття кордонів.

У Travel Pass будуть відображатися результати тестів разом з доказом вакцинації, а також список національних правил в’їзду і інформація про найближчі лабораторіях.

У ньому також буде посилання на електронну копію паспорта власника, що підтверджує його особу. Програма тестування почнеться з British Airways в цьому році, перш ніж вона буде розгорнута на пристроях Apple в першому кварталі 2021 року і Android з квітня.

Мандрівники зможуть повідомляти про свій статус прикордонних владі або пред’являти QR-код для сканування. Платформа побудована на стандартах з відкритим вихідним кодом, щоб забезпечити взаємодію з існуючими системами, включаючи власні клієнтські програми авіакомпаній-учасниць.

Щоб знову відкрити кордони без проходження обов’язкового карантину і перезапустити світову авіасполучення, країни повинні бути впевнені в тому, що вони ефективно знижують ризик ввезення COVID-19. Це означає наявність точної інформації про стан здоров’я пасажирів.

  • IATA (Міжнародна асоціація повітряного транспорту) представляє близько 290 авіакомпаній, що становлять 82% світового повітряного руху.

Джерело: https://www.iata.org

Схожі записи