cc1f84e00e4aa2-948-568-0-0-1768-1060

Під час перевірки на польсько-українському пункті перетину кордону в Медиці (Підкарпатська провінція) співробітники Національної адміністрації доходів виявили значні суми готівки –  понад 280 000 злотих. Службова собака Седра допомогла виявити схованку готівкою.

Едіта Чабовська, речниця Палати податкової адміністрації у Жешуві, повідомила PAP, що контрабанда була виявлена ​​під час перевірки автобуса, яким керував громадянин України.

“Під час перевірки, проведеної за допомогою собаки, було виявлено схованку з незадекларованою готівкою в різних валютах. Частина грошей також знаходилась у ручній поклажі водія”, – додала вона.

25-річний чоловік, всупереч чинним нормам, не повідомляв про перевезення значних сум готівки на суму понад 280 000 злотих.

За словами Чабовської, крім польської валюти, це були шведські, чеські та британські фунти.

“У зв’язку з неподанням декларації про платіжні засоби, проти подорожувача було порушено кримінальне у податкове провадження. Сума в розмірі 20 тисяч злотих була  відібрана у якості штрафу, яким погрожував чоловік”, – підкреслила речниця.

Чабовська нагадала, що відповідно до чинного законодавства особа, яка в’їжджає або виїжджає з ЄС і несе готівку на суму 10 тисяч. євро або більше (або еквівалент цієї суми в іншій валюті), потрібно повідомити про цей факт у письмовій формі.

Невиконання цього зобов’язання або надання в декларації неправдивих даних може призвести до штрафу.

Схожі записи