v-polshe-rukhnul-21_main

У озеро Талти у Вармінсько-Мазурському воєводстві на північному сході Польщі у вівторок зранку впав приватний гелікоптер, на борту якого було троє українців, які проживають в РП. Рятувальники надали допомогу постраждалим, двоє з яких мають серйозні травми хребта,  пише MF24.pl.

За інформацією свідків, у гелікоптера незадовго після старту виникли проблеми з двигуном, відтак пілот змушений був повільно знизитися і приземлитися на воду. Гелікоптер повністю затонув, а трьох пасажирів врятували місцеві жителі на моторному човні.

На місце події прибули рятувальники, які надали допомогу постраждалим. Найбільше постраждала жінка, яку з травмами хребта перевезено до лікарні в місті Гіжицько. Її 17-річну доньку було доправлено гелікоптером швидкої допомоги до лікарні в місті Ольштин. Пілота гелікоптера також доправлено в лікарню в Гіжицько.

Гелікоптер належав приватній особі, яка в одному з портів у населеному пункті Міколайкі мала свій моторний човен. Рятувальники перевірили гелікоптер, який затонув на глибині 13 метрів, і не виявили інших постраждалих. Місцева поліція під контролем прокуратури розпочала слідство. Як стало відомо, пілот був тверезий.

Схожі записи