sad_okregowy_ag
31 липня Окружний суд у Лодзі засудив двох чоловіків, звинувачених у побитті громадянина України через його громадянство, до одного року, чотирьох місяців та п’яти місяців ув’язнення. Потерпілий постраждав, серед іншого, отримавши переломи носа і верхньої щелепи.

Інцидент стався наприкінці вересня 2019 року на водосховищі у Гловно. Обвинуваченому не сподобалося, що двоє чоловіків, які сидять поруч, розмовляють українською.

Спочатку вони обидва образили Руслана Д. та його колегу, а потім Руслан був жорстоко побитий п’яними нападниками. Українець отримав серйозні поранення – та перебував у лікарні понад сім днів.

У п’ятницю на лаві підсудних сиділи 39-річний Перемислав Ж. та Вєслав Б. на рік молодший. Суд встановив, що чоловіки через національну приналежність брали участь у побитті громадянина України, застосовуючи насильство над ним.

Перемислав Ж. був засуджений до одного року та чотирьох місяців ув’язнення, а Вєслава Б. засуджено судом до п’яти місяців позбавлення волі. Крім того, вони повинні сплатити 3500 злотих  Вирок ще може бути оскарженим.

Раніше ми  писали За 6 місяців Польща депортувала майже 4,5 тисячі українців

Джерело:  lodz.tvp.pl/

Схожі записи