У Львівській області буде капітально відремонтовано 46 кілометрів дороги Нижанковичі – Самбір — Дрогобич — Стрий на ділянці Нижанковичі – Самбір. Про це повідомляє прес-служба «Укравтодору», передає «Сьогодні».

Капітальний ремонт дороги Т-14−18 Нижанковичі – Самбір — Дрогобич — Стрий стартував цієї весни. Зараз активні ремонтно-будівельні роботи ведуться на ділянці Самбір — Хирів. Підрядна організація задіяла одночасно кілька бригад.

Робітники вже зрізали старе дорожнє покриття довжиною понад 22 км, видалили кущі та зарості, облаштували 12 водопропускних труб, розширили проїжджу частину на протяжності майже 20 км, облаштували 19-кілометрову основу з органно-мінеральної суміші та нижній шар асфальтобетонного дорожнього покриття та 15 км дороги.

Зараз фахівці укладають шар щебенево-мастичного асфальтобетону. Станом на зараз вже облаштували 5 км дороги у фінальному шарі дорожнього покриття.

Проект також передбачає:

  • проведення ремонтно-будівельних робіт на 12 мостових переходах;
  • будівництво 3 кільцевих транспортних розв’язок;
  • облаштування 3 стоянок автотранспорту і встановлення автобусних зупинок.

У межах населених пунктів облаштують тротуари, зовнішнє освітлення, засоби заспокоєння руху та проведуть заходи з безпеки дорожнього руху.

«У рамках „Польського кредиту“ у нас вже відремонтували одну автомобільну дорогу, яка веде до українсько-польського кордону. Йдеться про автодорогу Т-14−20 Яворів — Грушів. Зараз масштабні роботи проводимо на дорозі Нижанковичі – Самбір — Дрогобич — Стрий, а також стартували ремонтні роботи на дорогах Т-14−01 КПП „Смільниця“ — Старий Самбір і Т-14−04 Червоноград — Рава-Руська», — йдеться в повідомленні служби.

Проект передбачає відновлення проїжджої частини прикордонних доріг та ремонт штучних споруд. На сьогодні вже відремонтували 3 переправи на дорозі Яворів — Грушів і працюють на 6 спорудах на автодорозі Нижанковичі – Самбір.

Схожі записи