5715e5f530950_o

Коли пацієнти їдуть до лікарні в Белхатові, у якийсь час їх приймають лікарі з України. Скільки іноземців знайшли роботу на підприємстві і чи вплинула на це війна на східному кордоні Польщі?

З початком війни на східному кордоні українські громадяни почали приїжджати до Польщі, бажаючи втекти від конфлікту. З часом частина з них вирішила повернутися в країну, а решта почали будувати своє життя в Польщі. Виявляється, серед них є люди, які влаштувалися в медичні заклади лікарями та медсестрами.

Подібне й у обласній лікарні. Івана Павла ІІ у Белхатові, де з минулого року ми можемо зустріти працівників інших національностей. Як розповіла заступник директора з адміністративно-кадрової роботи Єва Залеська, зараз у закладі працює 6 лікарів та 1 медсестра з України.

Однак це не єдині іноземці в лікарні в Белхатові. Нині там також працюють ще 8 лікарів із Білорусі. Як пояснює Залеська, перше працевлаштування іноземця в лікарні в Белхатуві відбулося у 2022 році після початку війни в Україні, а от всі інші лікарі, які працюють у лікарні, мають вже польське громадянство.

Як поляки сприймають лікарів з України

Що говорять пацієнти про іноземних лікарів? Як завжди, думки розділилися. Деякі люди вважають, що для них не має значення національність лікарів, головне, щоб лікар знав свою професію. Інші, на жаль, вказують на одну важливу проблему, якою є спілкування. Виявляється, пацієнти іноді мають проблеми зі спілкуванням з лікарями, які не до кінця розуміють нашу мову.

Проте додаткові руки для роботи в лікарні, безперечно, були дуже корисними. Заклад, як і багато інших у Польщі, тривалий час бореться з нестачею персоналу. У серпні цього року ми повідомляли про великий набір кадрів. Тоді шукали аж 22 людини на різні відділи. Наразі на сайті лікарні ще є пропозиції роботи для лікарів-спеціалістів та медсестер.

Як читаємо в оголошенні, медичні сестри потрібні у відділення загальної та колоректальної хірургії, паліативної та хоспісної допомоги, психіатричне відділення та в операційну. Також лікарня шукає завідувача відділення дитячої хірургії, лікаря-спеціаліста з дитячої хірургії, лікаря-алерголога, лікаря-оториноларинголога, магістра фармації. Важливо те, що зараз іноземців не набирають.

Дякуємо, що дочитали нашу статтю до кінця. Якщо ви хочете бути в курсі новин, відвідайте наш сайт ще раз! Якщо вам сподобалася стаття, поділіться нею з іншими, поділившись нею в соціальних мережах – нижче є швидкі посилання, якими можна поділитися.

Гарного Вам дня!

Автор Ред

Джерело ddbelchatow.pl

Оригінальний вміст із цього твору можна використовувати згідно з умовами ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 license

Схожі записи