gf-3RsU-KHw9-Wq3R_zarobki-664x442-nocrop

Центральне статистичне управління повідомило про середню заробітну плату поляків в підприємницькому секторі. Дані відносяться до першого кварталу 2019 року.

Центральне статистичне управління повідомило, що середня заробітна плата на підприємствах в Польщі під першому кварталі 2019 року склала 4839,24 злотих.

Журналісти видання SІuperbiz обурюються, що  при цьому середній заробіток продавців та касирів в Польщі становить менш як 2800 злотих. Робочий на виробництві може розраховувати приблизно на 3300 злотих. Бухгалтер отримуватиме менший ніж 3600 злотих на місяць, а зарплата самого високооплачуваного промислового працівника, тобто оператора верстатів з числовим програмним управлінням, становить близько 3850 злотих на місяць.

Молодим фахівцям також нелегко досягти рівня середнього заробітку, наданого Центральним статистичним управлінням. Спеціаліст по кадрам і заробітній платі отримує близько 3500 злотих в місяць Навіть інженер-будівельник або тестувальник програмного забезпечення не запрацює стільки, скільки середній GUS. Вони отримують приблизно 4300 злотих і 4500 злотих по черзі.

Тільки програмісти або  керівники можуть розраховувати на заробіток, принаймні близькій до середньої зарплата по даним Центрального статистичного управління, хоча це залежить від регіону. У Мазовії керівники невеликих груп (до 10 осіб) можуть  розраховувати на 9600 злотих, в той час як в сусідньому Люблінскому воеводстві  вони отримають «лише» 5300 злотих.

Джерело: superbiz.se.pl/

Схожі записи