9635b29d99a36c6f5c30a907dc8c2a40

Оксана Харченко, яка захворіла на  інсульт,  коли нелегально працювала разом з сестрою у ґміні Клещево у Великопольському воєводстві,  померла в Україні. Про це на своїй сторінці у Facebook написав колишній Почесний консул України у Познані, голова суспільно-культурного товариства «Польща-Україна» Вітольд Горовський, посилаючись на повідомлення сестри Оксани Харченко – Наталії Козанчин.

Раніше ми писали Работодатель бросил умирать украинку, которая работала у него нелегально.

Від грудня 2018 року Оксана Харченко перебувала у батьків в селі неподалік Турки у Львівській області. Як зазначив екс-консул, «загалом, її стан був добрий, однак вона так і не змогла рухатися самостійно. Два тижні тому я зв’язувався із сестрою Оксани Харченко. Вона сказала, що пані Оксана і далі перебуває у батьківському домі». Також колишній почесний консул повідомив, що довгий час Оксана Харченко хворіла на ниркову недостатність. Остаточна причина смерті – невідома.

Також стало відомо,що вирівшив суд по справі українки, що залишив з інсультом  работодавець

У 2017 українка Оксана Харченко разом зі своєю сестрою Наталією приїхали на роботу до Великопольського воєводства. Вони працювали нелегально поблизу Сьроди Великопольської на овочевій фірмі. У січні 2018 року Оксані стало зле у робітничому помешканні. Її роботодавець не викликав швидку і не надав жінці відповідну вчасну допомогу, а вивіз на зупинку громадського транспорту і залишив її там, ствердивши, що «вона перебуває під впливом алкоголю». Внаслідок цього випадку, Оксану паралізувало. Майже рік вона проходила реабілітацію в одному із осередків поблизу Лешна. На той час Оксані Харченко було 43 роки. На роботодавця Оксани Харченко було відкрито кримінальну справу, він також виплатив потерпілій грошову компенсацію.

Джерело: https://nashapolsha.pl

Схожі записи